Примірний перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для дітей з особливими освітніми потребами

17.07.2017

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення 

проект наказу «Про затвердження Примірного переліку корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для дітей з особливими освітніми потребами».

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 25 липня 2017 року на електронну адресу: nomelianenko@mcfr.ua

 

Про затвердження Примірного переліку

корекційних засобів навчання та

реабілітаційного обладнання для дітей з

особливими освітніми потребами

На виконання підпункту 1 пункту 3 Указу Президента України від 3 грудня 2015 року № 678/2015 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», Плану заходів щодо забезпечення права на освіту дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітньому просторі, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 31 грудня 2015 року № 1436,

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Примірний перелік корекційних засобів навчання та реабілітаційного обладнання для дітей з особливими освітніми потребами, що додається.
  1. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю.Г.) забезпечити подання на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України цього наказу в установленому законодавством порядку.
  1. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечити виконання цього наказу.
  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр                                                                                             Л. М. Гриневич

Проект  Переліку proekt-perelik-oblad-dodatok