Вітаємо Олександра Дроб’язка з врученням Премії Верховної Ради України

31.05.2017

24 травня 2017 року Голова Верховної Ради України Андрій Парубій на церемонії вручення парламентських премій українським науковцям, вчителям, вихователям, молодим активістам наголосив, що реформа освіти і науки є пріоритетом для Верховної Ради України і для нього особисто.

SONY DSC

Голова Парламенту вручив Олександру Дроб’язку  та ще 15 педагогам щорічну Премію Верховної Ради, яка була створена для піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, підвищення престижності праці вчителя, вихователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка. «Оскільки викладачі, вихователі, керівники гуртків є тими «скульпторами», хто формує та виховує нашу молодь та її цінності — від них залежить майбутнє, ця професія є надважливою і потрібно пам’ятати та поважати працю цих людей», — підкреслив А.Парубій.

Вітаємо  Олександра Дроб’язка, голову місцевого осередка Асоціації в Полтавській області, завідувача дошкільного навчального закладу №2 міста Червонозаводське,  з урочистим врученням Премії Верховної Ради України і зичимо йому здоров’я, подальших творчих успіхів і професійних досягнень.

 

Відео церемонії вручення дипломів лауреатів Премії Верховної Ради України

 

Докладніше на ПОРТАЛІ  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ