Спартакіада дошкільників Миколаєва

28.04.2017

13 квітня відбулася ХІІ Спартакіада дітей дошкільних навчальних закладів Корабельного району міста Миколаїв.

Спорт стає засобом виховання тоді, коли він – улюблене заняття кожного.

В. Сухомлинський

   spartakiada_doshkilnyat spartakiada_doshkilnyat1 

Немає такої дитини, яка б не любила свята. Адже спортивне свято — це веселощі, радість і щастя.  Воно допомагає прищепити дитині культуру занять спортом, поліпшується координація рухів малюків, підвищується спритність, швидкість, гнучкість і витривалість. У ході підготовки та проведення заходу діти вчаться почуттям: взаємодопомоги, співпереживання і відповідальності.

Спортивне свято  згуртовує малюків, допомагаючи виробляти навички спілкування з однолітками і дорослими. Створена  доброзичлива  атмосфера робить життя кращим.

 Тому педагогічним колективом  ДНЗ№101 «Дружба»  13 квітня 2017 року  було організоване і проведене в ДЮСОК свято спорту «Різноманітний світ професій», де взяли участь команди 13 дошкільних закладів Корабельного району.

Діти із завмиранням серця чекали на появу своїх знайомих друзів – Фіксіків, які ввели їх у світ професій космонавтів, рятувальників та водіїв. Дві години захоплення цікавими подіями, емоційної боротьби принесли велике спортивне задоволення всім учасникам змагань.

На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у 3 естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи.  

Проведення   спортивного свята розвивало уяву дітей, а також формувало почуття  краси і прекрасного. В цьому допомагали творчі танцювальні дитячі колективи Корабельного району, які подарували всім присутнім святкову атмосферу та  естетичне задоволення.

По завершенню спортивного дійства відбулась церемонія нагородження учасників, в рамках якої з вітальними словами виступили:

генеральний директор МГЗ Мирний Дмитро Сергійович, начальник філії СМП «Ольвія-Октябрьск» Єгоров Андрій Юрійович, головний інспектор управління освіти  Миколаївської міської ради – Кузнецова Валентина Петрівна, заступник голови адміністрації Корабельного району Красножон Валентин Леонідович, головний спеціаліст обласного відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Воїн Дмитро Олегович.

Шановні гості та судді привітали всіх присутніх з проведенням чудового заходу, закликали дошкільнят активно долучатись до занять спортом та відмітили хорошу роботу педагогічного колективу ДНЗ № 101, який організував дане спортивне свято (завідувач ДНЗ – Мойсеєнко Оксана Володимирівна, вихователь-методист – Нагорна Олена Михайлівна).

В Корабельному районі – спартакіада дошкільнят https://www.youtube.com/watch?v=yPWbbav_I1M