Розроблення «Порадника для директора закладу дошкільної освіти»

14.06.2021
Державною службою якості освіти України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» проводиться робота з розроблення Порадника для директора закладу дошкільної освіти.
Порадник складається з рекомендацій зі створення та розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, проведення самооцінювання освітнього та управлінського процесів у дитячих садках, що допоможе їм стати кращими.
Крім того Порадник міститиме різноманітні зразки анкет для батьків та педагогів, питання для інтерв’ю з педагогічними працівниками, форми спостереження за освітнім середовищем закладу, організацією життєдіяльності дітей, проведенням навчальних занять, вивчення документації.
 
dsyao-poradnik-zav-2021
 
Цей інструментарій у період з 24 по 28 травня 2021 року було успішно апробовано на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Теремок» Броварської міської ради Київської області.
Передбачається, що критерії та інструментарій, напрацьовані для створення у закладі дошкільної освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти, у подальшому будуть використані і для зовнішнього оцінювання освітньої діяльності (інституційного аудиту).