Майстер-клас «Українські батьки й діти – всі майстри талановиті»

03.11.2016

13 жовтня 2016 року в дошкільному навчальному закладі № 17 «Журавушка» відбувся музично-патріотичний захід, присвячений осені та Дню захисника України. В рамках цього заходу пройшов для батьків та вихованців дошкільного закладу осінній вернісаж «Українські батьки й діти – всі майстри талановиті», експонатами якого стали творчі роботи батьків, вихованців та працівників дитячого закладу, які були зроблені своїми руками. В імпровізованій виставковій залі можна було побачити картини, вишиті бісером та нитками  різними техніками, вироби з деревини, фетру, природних матеріалів, а також відомі всьому світу національні рушники та вишиванки.

master-klas-mikola%d1%97v3

Гостям було запропоновано взяти участь у цікавих майстер-класах.
Так, разом з вчителем-логопедом дитячого садка Колесніченко Т.В. діти та їх батьки навчилися робити іграшку-мотанку «Снігур».
Вихователь групи дітей раннього віку Петрак В.В. запропонувала маленьким красуням виготовити з фетру прикраси для волосся. Із неабияким захопленням вихованці закладу поринули у творчу роботу. І як пишалися власними виробами, бо яскраві та ніжні квіточки прикрасили голівки дівчаток.
Мама вихованця старшої групи Верба Інна Миколаївна розкрила секрети виготовлення браслетів зі стрічок та намистинок. Прикраси так сподобались дітям, що за роботу взялися не тільки дівчатка, а й хлопчики! Кожен хотів виготовити браслет: дівчата собі, а маленькі джентльмени – в подарунок мамі або сестричці.
Вихователь Вовк С.С. навчила допитливих малят робити іграшку «Жучок» з природного матеріалу.

Не обійшлося свято і без виготовлення українських народних оберегів. На майстер-класі, який запропонувала гостям практичний психолог дитячого садка Шашлова А.Л. діти разом з батьками виготовили для своїх осель так звані «Мішечки щастя». Були в тих мішечках пшениця та пшоно  для достатку і благополуччя, горох і насіння для сили та здоров’я, кукурудза для злагоди і миру.  Кожен мав змогу особисто виготовити оберіг для своєї родини.
Ось так  у тісному колі діти, батьки та педагоги відзначили День захисника України.
Такі заходи позитивно впливають на національно-патріотичне виховання малечі та  залучають батьків до участі  в освітньому процесі дошкільного закладу.

master-klas-mikola%d1%97v4