ДОСТУПНІСТЬ, ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПЕДАГОГІВ, СУЧАСНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА – ВЕБІНАР ПРОФЕСОРА ГЕНТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЯНА ПІТЕРСА

22.03.2021

Сильні і слабкі сторони дошкільної освіти в Україні, її доступність, навчання вихователів та сучасні педагогічні підходи до дошкілля.

Про це йшлося під час вебінара «Дошкілля: шлях у майбутнє» – шостого заходу із серії «Якісна дошкільна освіта в Україні».

Захід відбувся  23 лютого 2021 року,  спікером став доктор педагогічних наук, професор Гентського університету Ян Пітерс.

«Діти, які не отримали доступ до якісної дошкільної освіти, часто не готові до початкової школи. Такий розрив у підготовці має тривалий негативний вплив на подальше навчання. Тому європейські країни приділяють все більше уваги розвитку саме дошкільної освіти, яка відіграє важливу роль у формуванні позитивного ставлення дітей до навчання. У 2014 році ЄС затвердив Рамки якості дошкільної освіти та догляду за дітьми, у яких йдеться про доступність, освітню програму, підготовку педагогів, моніторинг, оцінювання та управління закладами освіти. Підвищення якості кожного із цих напрямів допоможе дошкіллю стати кращим», – розповів Ян Пітерс.

За  матеріалами  сайту  МОН  України