Асоціацію вітає Цифрове видавництве MCFR

11.11.2021

Десять років тому, 25 жовтня 2011 року, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» отримала Свідоцтво про державну реєстрацію.

Про успіхи та плани розповіла Ніна Омельяненко, голова правління Асоціації, шеф-редактор управлінських видань напряму «MCFR Освіта», Цифрового видавництва MCFR

Основна мета діяльності Асоціації — сприяння розбудові національної дошкільної освіти, підвищенню професійної майстерності працівників, зростанню ролі дошкільної освіти в суспільстві, а також захист законних прав працівників-«дошкільників», задоволення їхніх соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших інтересів.

 

  • Ніно Володимирівно, за 10 років роботи Асоціації стільки було зроблено! Чим пишаєтеся найбільше?

Командою!!! Людьми, які з тобою поруч, які мотивують, підтримують не лише словами, а й справами. З такою командою легко, просто і професійно. На сьогодні в Асоціації понад 5 тис. отаких небайдужих, відданих справі людей. Вони обіймають різні посади, але їх поєднує спільне – активна життєва позиція.

  • Одним із основних завдань Асоціації є аналіз стану та перспектив розвитку дошкільної освіти. Як гадаєте, які цілі варто реалізувати в дошкільній освіті найближчим часом?

Вмотивований і фінансово незалежний педагог. Щасливі і здорові діти. Реальна фінансова, організаційна та управлінська автономія закладу дошкільної освіти. А ще мрію про те, щоб професія вихователя у нашій країні була престижною.

 

ТОВ «МЦФЕР-Україна» є колективним членом Асоціації з 2013 року. Пишаємося тим, що Ви, Ніно Володимирівно, є шеф-редакторкою наших управлінських журналів.

Щиро вітаємо Асоціацію з 10-річчям, бажаємо подальших успіхів та процвітання!

 

Прийміть вітання від  генерального директора Цифрового видавництва MCFR  Артема Теплякова.

 

 

Докладніше на порталі  ПЕДРАДА