2013 рік — участь у Міжнародних конференціях

10.11.2016

09 січня — відбулося спілкування з членами Асоціації на форумі порталу освітян України «Педрада» у форматі «ранкової кави з головами місцевих осередків» на тему: «Формування справ».

17 січня — голова правління Асоціації Ніна Омельяненко взяла участь у засіданні круглого столу з питань науково-методичного забезпечення нової редакції Базового компонента дошкільної освіти, яке відбулася у Міністерстві освіти і науки України

21 січня — направлено лист до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо повернення будівлі дошкільного навчального закладу № 183(лист Асоціації від 23.01.2013 № 3).

21 січня — відбулося он-лайн засідання Координаційної ради Асоціації  на порталі освітян України «Педрада».

21 січня — прийнято у колективні члени Асоціації ТОВ «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку — Україна».

06 лютого  — відбулося спілкування з членами Асоціації  на форумі порталу освітян України «Педрада» у форматі «ранкової кави з головами місцевих осередків» на тему: «Новини у сфері освіти».

11 лютого — направлено лист Верховній Раді України «Щодо внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» (лист Асоціації від 11.02.2013 № 7)

28 лютого — відбулося засідання Координаційної ради Асоціації (м. Київ).

28 лютого — відбувся семінар для голів місцевих осередків Асоціації  на тему «Ведення діловодства у дошкільних навчальних закладах» (м. Київ).

06 березня — відбулося спілкування з членами Асоціації  на форумі порталу освітян України «Педрада» у форматі «ранкової кави з головами місцевих осередків» на тему: «Складаємо річний план роботи ДНЗ».

03 квітня — відбулося спілкування з членами Асоціації  на форумі порталу освітян України «Педрада» у форматі «ранкової кави з головами місцевих осередків» на тему: «Підбиття підсумків атестаційного періоду».

26 квітня  — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації у місті Черкаси. Проведено «круглий стіл» на тему «Організація діловодства у дошкільному навчальному закладі».

26 квітня — вручено подяку голові місцевого осередку Асоціації у Черкаській області Аллі Сіренко за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників.

14 травня — голова правління Асоціації Ніна Омельяненко взяла участь у І Міжнародній конференції «Психолого-педагогічні аспекти пренатальної педагогіки» за участю провідних фахівців у галузі пренатальної психології, медицини, представників громадських організацій, ЗМІ, яку було організовано за сприяння Міністерства освіти і науки України спільно з Міністерством освіти Республіки Білорусь.

16 травня — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації у місті Львові. Проведено презентацію діяльності Асоціації. Голова правління Ніна Омельяненко виступила з доповіддю «Нормативно-правове регулювання діяльності дошкільних навчальних закладів».

16 травня — вручено подяку голові місцевого осередку Асоціації у Львівській області за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників О. В. Стащак (м. Львів).

24 травня — відбулося он-лайн засідання Координаційної ради Асоціації на порталі освітян України «Педрада».

28 травня  — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації  у місті Чернівці. Проведено спілкування у режимі «Запитуйте – відповідаємо». Голова правління Ніна Омельяненко виступила з презентацією «Діловодство у дошкільному навчальному закладі».

28 травня — вручено подяку голові місцевого осередку Асоціації у Чернівецькій області Ларисі Колесник за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників.

Протягом квітня-травня — проведено громадське обговорення Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей», узагальнено пропозиції та направлено Міністерству освіти і науки України.

04 червня — члени Асоціації взяли участь у Всеукраїнській конференції «Сучасні п’ятирічні діти: проблеми і особливості розвитку», що відбулась на базі дошкільних навчальних закладів міста Києва, пленарне засідання — у Міністерстві освіти і науки України.

10-14 червня — члени Асоціації взяли участь у «Літній школі для дорослих». Голова правління Ніна Омельяненко виступила на пленарному засіданні на тему «Основні напрями діяльності ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та на лекційному занятті з питань управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу.

12 червня — голову правління Асоціації включено до робочої групи з підготовки проекту нової редакції Закону України «Про освіту» (лист Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України від 10.06.2013 № 04-24/3-568).

18 червня — направлено лист Міністерству освіти і науки України «Щодо розгляду посібника з організації  харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», який розробляє Асоціація (лист Асоціації  від 18.06.2013 № 27).

Протягом травня-червня — організовано роботу щодо укладання посібника з організації  харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

07-14 липня — члени Асоціації  взяли участь у IV Міжнародному психолого-педагогічному фестивалі «ПЕРСПЕКТИВА». Голова правління Асоціації Ніна Омельяненко провела робочу зустріч з членами місцевого осередку Асоціації в Одеській області та майстер-клас «Планування діяльності керівника дошкільного навчального закладу».

17 липня — направлено лист з пропозиціями до Кабінету Міністрів України «Про виплату одноразової адресної грошової допомоги» (лист Асоціації від 17.07.2013 № 33).

26 липня — направлено лист Міністерству освіти і науки України «Щодо сприяння у розв’язанні деяких питань діяльності дошкільних навчальних закладів» (лист Асоціації від 26.07.2013 № 35).

19 серпня — відбулося он-лайн засідання Координаційної ради Асоціації  на порталі освітян Украни «Педрада».

20 серпня — участь правління Асоціації у Всеукраїнській нараді відповідальних працівників з питань дошкільної освіти регіональних органів управління освітою, організованої Міністерствм освіти і науки України.

21 серпня — участь голови правління Асоціації  у засіданні робочої групи з питань дошкільної освіти дітей з особливими потребами, організованої Міністерством освіти і науки України.

27 серпня — участь голови правління та членів Асоціації у підсумковому засіданні колегії Міністерства освіти і науки України.

27 серпня — участь правління Асоціації у робочій нараді з організації Всеукраїнського Дня дошкілля.

29 серпня — направлено лист Верховній Раді України «Щодо внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» (лист Асоціації від 29.08.2013 № 37).

27 вересня — відбулося святкування Всеукраїнського Дня дошкілля (м. Київ).

27 вересня — під час святкування Всеукраїнського Дня дошкілля вручено подяки за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників головам місцевих осередків Асоціації: у Кіровоградській області Валентині Давидченко, Херсонській області Наталії Шаповал, Луганській області Олені Криничні, Київській області Ірині Туник.

01 жовтня — направлено лист до Міністерства охорони здоров’я України «Щодо внесення змін до Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей» (лист Асоціації від 01.10.2013        № 44)

09-10 жовтня — участь членів Асоціації Всеукраїнському науково-методичному семінарі-практикумі «Формування духовності у дошкільників засобами мистецтва». Голова правління Асоціації повела робочу зустріч з представниками районних (міських) відділів освіти, виступила на пленарному засіданні.

09-10 жовтня — знайомство з дошкільною освітою м. Дніпродзержинська.

09–10 жовтня — вручення подяк від правління Асоціації першому заступнику міського голови міста Дніпродзержинська Сергію Павлюку, начальнику управління освіти міста Дніпродзержинська Ользі Баштаненко та працівникам дошкільних навчальних закладів міста Дніпродзержинська: Ользі Ковтун, Наталії Швайгерт за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників.

15 жовтня — направлено лист до Кабінету Міністрів України «Пропозиції до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (лист Асоціації від 15.10.2013 № 46).

22 жовтня — направлено лист до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти «Пропозиції до рекомендацій парламентських слухань на тему: «Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення» (лист Асоціації від 22.10.2013 № 47).

23 жовтня — участь голови правління Асоціації у парламентських слуханнях на тему: «Доступність та якість загальної середньої освіти: стан і шляхи поліпшення».

29 жовтня — святкування Дня дошкілля у (м. Житомир).

30 жовтня-01 листопада — участь членів Асоціації працівників дошкільної освіти» у І науково-практичній конференції «Продуктивні освітньо-оздоровчі технології в сучасному дошкільному навчальному закладі», проведення майстер-класів головою правління Асоціації Омельяненко Н. В. та головою місцевого осередку Асоціації у місті Києві Гурковською Т. Л. (м. Вінниця).

12 листопада — направлено пакет документів Голові Громадської ради при Державній казначейській службі України Канигіну С. Л щодо вступу голови правління Асоціації до цієї ради  (лист Асоціації від 12.11.2013 № 49).

14 листопада — святкування Дня дошкілля у (м. Суми).

27 листопада — участь голови правління Асоціації у засіданні «круглого столу» з питань урегулювання питань державної атестації дошкільних навчальних закладів за участі Державної інспекції навчальних закладів України і Міністерства освіти і науки України.

24 листопада — направлено лист Міністерству освіти і науки України «Щодо атестації педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, які працюють не за фахом» (лист Асоціації від 24.11.2013 № 50).

29 листопада — голова правління Асоціації стала членом Громадської ради при Державній казначейській службі України.

05 грудня  — участь голови правління та членів Асоціації у Всеукраїнській нараді «Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти».

05 грудня — вручення подяк членам Асоціації під час наради «Стан та перспективи розвитку дошкільної освіти». Вручено подяки від Асоціації заступнику Міністра освіти і науки України Борису Жебровському та заступнику директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти — начальнику відділу дошкільної та початкової освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тамарі Панасюк.

12 грудня — відбулося он-лайн засідання Координаційної ради Асоціації на порталі освітян України «Педрада».

16 грудня — направлено лист до Громадської ради при Державній казначейській службі України «Пропозиції щодо розгляду питань на засіданні громадської ради» (лист Асоціації від 16.12.2013 № 52).

20 грудня — участь голови правління Асоціації  у засіданні Громадської ради при Державній казначейській службі України.

30 грудня — визначено 10 головних подій у сфері дошкільної освіти. Окрім того визначено ТОП-10 подій у діяльності Асоціації у 2013 році.