2012 рік — проведено Координаційну раду, створено блог Асоціації

10.11.2016

20 лютого — відбулося засідання Координаційної ради Асоціації у місті Києві. На засіданні було прийнято низку важливих рішень, зокрема щодо перспектив діяльності Асоціації. Також обрано Почесних членів Асоціації заступника Міністра освіти і науки України Бориса Михайловича Жебровського та генерального директора ТОВ «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку — Україна».

Протягом лютого — розроблено проект інструктивно-методичних рекомендацій щодо діяльності керівника гуртка дошкільного навчального закладу.

05 березня — направлено лист Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України щодо розгляду питання перепідготовки педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів (лист Асоціації від 05.03.2012 № 18).

05 березня — направлено лист Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України  щодо діяльності керівників гуртків дошкільних навчальних закладів (лист Асоціації від 05.03.2012 № 20).

19 березня — направлено лист до Міністра освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, губернаторів обласних державних адміністрацій, голів міських державних адміністрацій міст Києва та Севастополя «Щодо штатних розписів дошкільних навчальних закладів» (лист Асоціації від 19.03.2012 № 21).

23 березня — направлено лист до Міністерства освіти і науки України щодо започаткування Всеукраїнського Дня працівників дошкільної освіти.

02 квітня — створено та запущено в роботу блог Асоціації. Він функціонує до цього часу (http://vgoadpo.blogspot.com/).

10 квітня — направлено лист до Міністра освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, губернаторів обласних державних адміністрацій, голів міських державних адміністрацій міст Києва та Севастополя «Про створення в управліннях (відділах) освіти окремих підрозділів з питань дошкільної освіти» (лист Асоціації від 10.04.2012 № 24).

18-19 квітня — правління Асоціації взяло участь у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Обов’язкова дошкільна освіта дітей 5-річного віку в умовах різних форм її здобуття», який відбувся у місті Харкові (на пленарному засіданні виступила голова правління Асоціації Ніна Омельяненко).

21 травня — відбулося перше он-лайн засідання Координаційної ради Асоціації на порталі освітян України «Педрада».

07 червня — голова правління Асоціації Ніна Омельяненко взяла участь у робочому засіданні щодо визначення переможців конкурсу-огляду на найкращий сайт дошкільного навчального закладу, організованого Міністерством освіти і науки України.

21 червня — Асоціація в особі голови правління Ніни Омельяненко та Державна інспекція навчальних закладів України в особі голови Михайла Гончаренка уклали договір про співпрацю.

21 червня — участь голови правління Асоціації Ніни Омельяненко у засіданні робочої групи з підготовки орієнтовних критеріїв оцінювання діяльності дошкільних навчальних закладів.

Протягом червня — розроблено проект Інструкції з діловодства у дошкільному навчальному закладі.

25 липня — правління Асоціації взяло участь у засідання робочої групи щодо організації Всеукраїнського Дня дошкілля.

01 серпня — відбулося он-лайн засідання Координаційної ради Асоціації  на порталі освітян України «Педрада».

07 серпня — направлено лист до Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Переліку закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад, робота на яких дає право на пенсію за вислугу років» (лист Асоціації від 07.08.2012 № 30).

07 серпня — направлено лист Міністерству охорони здоров’я України «Про громадське обговорення проекту Державних санітарних норм та правил утримання і влаштування дошкільних навчальних закладів» (лист Асоціації від 07.08.2012 № 29).

28 серпня  — легалізовано діяльність місцевого осередку Асоціації у Вінницькій області.

05 вересня — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації у місті Вінниця.

27 вересня — вперше в Україні святкували на державному рівні Всеукраїнський День дошкілля (м. Київ).

27 вересня — Почесним членам  Асоціації: заступнику Міністра освіти і науки України Борису Михайловичу Жебровському та генеральному директору ТОВ «Міжнародний центр фінансово-економічного розвитку — Україна»  вручено посвідчення Почесного члена на святкуванні Всеукраїнського Дня дошкілля.

27 вересня — виготовлено святкові листівки до Всеукраїнського Дня дошкілля, де написано оригінальний гімн дошкілля, розповсюджено їх серед працівників системи дошкільної освіти.

27 вересня — вручено подяки головам місцевих осередків Асоціації за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників, зокрема: голові місцевого осередку Асоціації у Дніпропетровській області Юлії Поповій, голові місцевого осередку Асоціації у Миколаївській області Ірині Романюк, голові місцевого осередку Асоціації у Вінницькій області Олені Черешнюк, голові місцевого осередку у місті Києві Тамарі Ільченко.

03 жовтня — направлено лист до Міністерства фінансів України «Щодо штатних розписів дошкільних навчальних закладів» (лист Асоціації від 03.10.2012 № 35).

22 жовтня — голова правління Асоціації Ніна Омельяненко взяла участь у засіданні круглого столу з питань пренатальної та перинатальної педагогіки, яке відбулося у Міністерстві освіти і науки України.

22 жовтня — направлено лист Голові Полтавської обласної державної адміністрації Удовіченку О. В. «Щодо сприяння у розв’язанні конфліктної ситуації між завідувачем дошкільного навчального закладу та головою сільської ради у с. Ковалівка Полтавського р-ну Полтавської обл.» з метою надання допомоги з урегулювання конфлікту (лист Асоціації 22.10.2012 № 39).

24 жовтня — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації у місті Суми у рамках святкування обласного свята дошкільників. Голова правління Асоціації Ніна Омельяненко виступила з оглядом нормативно-правових документів з питань дошкільної освіти, кадрових питань.

30 жовтня — відбулося он-лайн засідання Координаційної ради Асоціації на порталі освітян України «Педрада».

01 листопада — направлено лист Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України щодо права керівників дошкільних навчальних закладів працювати на інших посадах (лист Асоціації від 01.11.2012 № 40).

01 листопада — направлено лист Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України щодо прийому дітей до дошкільних навчальних закладів (лист Асоціації від 01.11.2012 № 41).

07 листопада  — вперше відбулося спілкування з членами Асоціації на форумі порталу освітян України «Педрада» у форматі «ранкової кави з головами місцевих осередків» на тему: «Обговорення Типової інструкції з діловодстваа у дошкільних навчальних закладах».

14 листопада — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації  у місті Донецьку, проведено «круглий стіл» з обговорення проблем у дошкільній освіті та пошуку шляхів їх розв’язання.

14 листопада — вручено подяку голові місцевого осередку Асоціації у Донецькій області Світлані Горловій за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників.

27-28 листопада — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації  у місті Луцьку. Голова правління Ніна Омельяненко виступила з доповіддю «Перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні».

27 листопада — вручено подяку голові місцевого осередку Асоціації у Волинській області Валентині Костюк за активну життєву позицію та сприяння професійному зростанню педагогічних працівників.

28 листопада  — легалізовано діяльність місцевого осередку Асоціації  у Дніпропетровській області.

05 грудня — легалізовано діяльність місцевого осередку Асоціації у місті Миколаєві.

05 грудня — відбулося спілкування з членами Асоціації на форумі порталу освітян України «Педрада» у форматі «ранкової кави з головами місцевих осередків» на тему: «Суміщення і сумісництво».

13 грудня  — відбулися розширені збори місцевого осередку Асоціації  у місті Миколаєві, проведено круглий стіл «Управлінська діяльність керівника дошкільного навчального закладу».

28 грудня — легалізовано діяльність місцевого осередку Асоціації у Автономній Республіці Крим.