Зустріч Тетяни Гурковської з педагогами міста Новограда-Волинського

04.04.2019

22 березня 2019 року на базі Новоград-Волинського дошкільного навчального закладу №1 «Джерельце» за запитом педагогів закладів дошкільної освіти міста відбулась довгоочікувана зустріч з Гурковською Тетяною Леонідівною, головою київського осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», головним редактором журналів «Практичний психолог: Дитячий садок», Практичний психолог: Школа» ТОВ «МЦФЄР України».

novogr-volinsk-gurkovska-1  novogr-volin-gurkovska-2 novogr-volin-gurkovska-5
Тетяна Гурковська провела семінар на важливу й актуальну тему «Адаптація новачка: визначаємо поле допомоги». У заході взяли участь 38 педагогів: завідувачі, вихователі-методисти, практичні психологи та вихователі груп дітей раннього віку закладів дошкільної освіти. 
У ході зустрічі та цікавого спілкування були висвітлені питання створення сприятливих умов адаптації дітей раннього віку до закладу дошкільної освіти, презентовано інструментарій для оцінки адаптації дитини. 

novogr-volin-gurkovska-8 novogr-volin-gurkovska novogr-volin-gurkovska-6
Присутні мали змогу здійснити апробацію запропонованого підходу за допомогою розробленого інструментарію оцінки адаптації дитини дошкільного віку та зробити власні висновки.  Також під час зустрічі Тетяна Гурковська відповіла на запитання учасників заходу. 

novogr-volin-gurkovska-4 novogr-volin-gurkovska-3
Висловлюємо подяку за гостинність колективу ДНЗ №1 «Джерельце», зокрема завідувачці Лесик Вікторії Валеріанівні. 
Щиро вдячні Гурковській Тетяні Леонідівні за професіоналізм, активність та можливість творчої співпраці. До наступних зустрічей!

 

Олена Тесленко

голова місцевого осередку Асоціації,

методист інформаційно-методичного центру