Зустріч місцевого осередку Асоціації міста Запоріжжя

20.03.2019

19 березня 2019 р. в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) №270 «Іскринка» Запорізької міської ради Запорізької області пройшла зустріч з членами Асоціації працівників дошкільної освіти місцевого осередку м. Запоріжжя, голова осередку – Наталія Сукач.

oseredok-m-zaporizhzhya-fotokolazh

Почалася зустріч з хороших новин: наш місцевий осередок налічує вже 31 особу, а починалося все лише з 12. Відрадно, що педагоги за власним бажанням вступають в Асоціацію, хочуть бути в курсі дошкільних новин та сучасних змін.

Голова осередку, завідувач ДНЗ № 270, Сукач Наталя Петрівна,  познайомила присутніх із заходами, проведеними Асоціацією протягом 2018 року, звітувала про участь членів осередку в цих заходах.

Приємною звісткою стало те, що Асоціація отримала право вручати сертифікати учасникам заходів. На засіданні були вручені три сертифіката: 2 про участь в школі вихователя-методиста «МетоПростіР» та в «Методичному конструкторі».

Сукач Н.П. поділилася своїми враженнями про участь в Координаційній раді в м. Бровари, показала фільм про дитячі садочки міста, про цікавинки в їх роботі.

oseredok-m-zaporizhzhya

В кінці засідання нові члени осередку отримали свої членські квитки. Доброзичлива атмосфера, зацікавлені очі присутніх – все це сприяло успішній зустрічі небайдужих дошкільників!