ЗМІНИ ДО ЛІЦЕНЗІЙНИХ УМОВ: СКАСУВАННЯ ЗАЙВИХ ОБМЕЖЕНЬ, НОВІ ВИМОГИ ДО ПІДГОТОВКИ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ, ЛІЦЕНЗУВАННЯ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ

18.05.2018

Мністерство освіти і науки удосконалило процедуру ліцензування освітньої діяльності – з одного боку з Ліцензійних умов прибрано зайві обмеження до освітньої діяльності, а з іншого – посилена увага до чутливих аспектів цієї сфери. Запроваджені нові порівняно з попередніми умовами види ліцензування – у сфері фахової передвищої та післядипломної освіти, підготовки іноземних студентів.

Відповідні зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти»  затвердив Уряд України.

Так, у документі передбачені вимоги для створення дошкільного приватного закладу фізичними особами-підприємцями. Це дозволить покращити ситуацію з нестачею місць в дитсадках. За попередніми умовами заклади дошкільної освіти мали право створювати лише юридичні особи.

Так само запроваджується ліцензування освітньої діяльності післядипломної освіти у сферах вищої і фахової передвищої освіти.

 

Докладніше на сайті МОН України