Засідання місцевого осередку Асоціації в м.Запоріжжя

16.01.2020

В листопаді 2019 року було проведено засідання Запорізького  осередку  Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

 

zaporizh-nvo-1 zaporizh-nvo-2 zaporizh-nvo-3

 

Педагоги проаналізували роботу місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації  «Асоціація працівників дошкільної освіти»  у 2019 році та ознайомилися з перспективами діяльності  осередку на 2020 рік. 

 

Дорошенко Зеля Павлівна  наголосила на необхідність зміни у керівництві  осередку, обранні нового голови  місцевого осередку відповідно до прийнятих активних напрямів роботи, розгалуженістю членів осередку за місцем роботи і проживання

та запропонувала обрати головою осередку Погрібняк Юлію  Валеріївну, яка має великий досвід в організації активного руху щодо привернення суспільної думки, поглядів органів місцевого самоврядування на проблеми освіти,  залучення державних та недержавних коштів в систему розвитку освіти.

 

Рішенням зборів місцевого осередку прийнято та підтверджено  рішенням Координаційної ради Асоціації:

 

  • змінити статус місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» з районного на обласний;

 

  • обрати Дорошенко Зелю Павлівну  заступником  голови  місцевого осередку Асоціації.

 

Виховання дітей – це основне, що ми можемо зробити для щасливого майбутнього нашої держави, адже, всі важкі виклики і негативні явища відносин у нашому суспільстві родом із недоданого і недосказаного дітям у садках та школах — наголошує новообрана голова Запорізького обласного осередку Асоціації працівників дошкільної освіти Юлія Погребняк.

 

pogrebnyakyulva

 

 

  • Пані Юліє, що для Вас означає очолити осередок Асоціації працівників дошкільної освіти у Запорізькій області?

Юлія Погребняк: Асоціація працівників дошкільної освіти – це авторитетне професійне громадське об’єднання, що виступає із захистом прав не тільки освітян в дошкільній сфері, а батьків і дітей, які стикаються із хронічними проблемами системи дошкільної освіти, які накопичувались в нашій державі роками, а також тих, які виникають в умовах реформування та швидких змін. Асоціація вже давно стала рівноправним суб’єктом відносин з Міністерством освіти і науки України в питаннях обговорення змін та нововведень в процесі дошкільної освіти. Тому, для мене очолити обласний осередок Асоціації – це можливість захистити, надати новий поштовх, це шанс змінити на краще ситуацію в галузі, але тепер пліч-о-пліч зі своїми колегами-освітянами, адже, до цього очолювала Департамент освіти і науки Запорізької міської ради та займалась вирішенням проблематики з позиції влади. 

  • Як має виглядати дитячий садочок майбутнього?

Ю.П.: Думаю, що ваше запитання стосується не зовнішнього вигляду будівель та не кольору стін в групах. Дитячий садок майбутнього – це школа добрих чарівників із Гаррі Поттера. Це місце, де кожна дитина має вірити у власні сили та здібності робити добри справи, досягати успіху, долати труднощі. Тому на наших працівниках освіти така велика відповідальність як  на Дамблдорі —  на головному вчителі Поттера, щоб наші діти вірили в себе і вірили в чудо.

 

Докладніше   statya-yuli%d1%97-pogrebnyak