ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, ЩО МАЮТЬ НАЙКРАЩІ ВЕБ-САЙТИ

05.04.2019

В Україні визначили призерів Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти. Їх нагородження відбулось сьогодні, 29 березня 2019 року, у приміщенні Міністерства освіти і науки.

Призери отримали у подарунок сертифікати на послуги хостингу, планшети та ламінатори, мультимедійні центри, сканери, ретранслятори тощо.

“Цифровізація та перехід на сучасні навчальні ресурси є важливою умовою для розвитку освіти. У 21 столітті наявність сайту для закладу це не тільки спосіб розказати про себе, а ще й зручний майданчик для комунікації з аудиторією. Те, що цьогорічний конкурс привернув увагу такої кількості закладів, лише доводить їх готовність до змін. Я хочу подякувати партнерам конкурсу та усім тим, хто доклав зусилля до цього проекту”, — зазначив заступник Міністра освіти і науки Вадим Карандій.

Учасників конкурсу оцінювали у 6 номінаціях: сільські та міські школи, дитсадки, профтехи, заклади позашкілля та окремо — вебометричний рейтинг. Серед критеріїв — якість контенту, зручність, дизайн та технічні показники.

Наприклад, аналізуючи наповнення ресурсів, журі враховувало, як часто оновлюється блок новин, чи є опис умов вступу та навчання, сторінки з інформацією про викладачів, розклад занять.

За іншими критеріями експерти звертали увагу на наявність мапи та інструментів для зворотнього зв’язку, зручність меню, інформативність текстів, оптимізація під мобільну версію, швидкість завантаження.

Загалом на конкурс подалися майже 1500 закладів з різних регіонів країни. Найбільше учасників було серед шкіл — 432 сільських та 426 міських. Найменш представленим наразі було позашкілля — 114 учасників.

 

Докладніше на сайті МОН України