Як дошкільнята ДНЗ№41 щедрували разом з мером міста Кам’янське

16.01.2017

На свято Маланки, 13 cічня, міський голова Білоусов Андрій Леонідович відвідав санаторний дошкільний навчальний заклад №41 «Посмішка», вихованці якого заспівали щедрівки та привітали гостей напередодні Щедрого Вечора.

kolyaduvannya-kamyanske   kolyaduvannya-kamyanske2

Разом зі святковими привітаннями з уст маленьких щедрувальників лунали побажання миру та щасливої долі для міста та України. Як і годиться, Андрій Леонидовчи нагородив дітей солодкими подарунками, побажав їм сонячного дитинства і разом з хлопчиками та дівчатками затанцював у дружньому колі.

Потім завідувач ДНЗ Любов Олепксандрівна Стратій ознайомила гостей  з умовами життєдіяльності дітей.

kolyaduvannya-kamyanske1  kolyaduvannya-kamyanske3

У закладі функціонують санаторні групи для дітей віком від 1,6 до 6 (7) років із захворюванням органів дихання та частохворіючих дітей.

У 2016 році відкрита група для дітей з вадами мовлення, з міського бюджету виділено 400 000 грн. – виконано ремонт спортивної зали та фізіотерапевтичного кабінету, а депутатом обласної ради Плахотник О.О. – 200 000 грн. на ремонт системи опалення. Роботи було виконано генеральним підрядником ремонту ЄОС-буд (дир. Єфімов С.Г.), який додатково подарував дітям мат з пазлами для індивідуальних та групових спортивних занять.

kolyaduvannya-kamyanske4  kolyaduvannya-kamyanske5

Урочисто була перерізана стрічка і відкрита оновлена спортивна зала, перший кидок у баскетбольне кільце разом з мером здійснив п’ятирічний Єфімов Олег, а малеча продемострувала сучасний «Манекен челендж» (англ. Mannequin Challenge, mannequin — манекен, challenge — виклик) — новый Інтернет-флешмоб. Сутність у тому, що участники завмирають в разних позах, як у дитячий грі  «Море хвилюється раз».

Депутат міської ради Плахоцький  Сергій Володимирович, випускник закладу,  чимало зробив для створення сучасного оздоровчого середовища і також подарував спортивне обладнання.

kolyaduvannya-kamyanske6

Багато років не працював фізіотерапевтичний кабінет через проблеми з дахом та невідповідністю вимогам санітарних правил.

Нарешті приміщення відремонтовано, і хоч апаратура ще потребує оновлення,  дітлахи вже можуть отримувати необхідні процедури під пильним наглядом медичних працівників.

Як зазначила директор департаменту з гуманітарних питань Онищенко Тетяна Яківна, санаторний ДНЗ №41 «Посмішка» за 42 роки напрацював безцінний досвід запровадження здоров’язберігаючих технологій та сформував  практичну базу рекомендацій із забезпечення широкого спектру необхідних послуг відповідно до потреб дітей з вадами здоров’я.

За словами голови батьківського комітету  Зеньковича Олександра Олександровича —  це прогресивний навчальний заклад, де створено атмосферу взаємоповаги, взаєморозуміння між усіма учасниками навчального процесу – педагогами, медиками, дітьми та батьками, подякував міському голові та адміністрації за увагу та проведену роботу і висловив готовність батьківської громадськості до подальшої співпраці на користь дітей міста.

Юлія Петрівна Попова, голова місцевого осередку Асоціації в Дніпропетровській області, головний спеціаліст УОН, м. Кам’янське