Вітаємо новостворений осередок Асоціації у м.Олешки Херсонської області

15.02.2022

В лютому  2022 року  у місті  Олешки Херсонської  області  було створено місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

 

batyra-katerun 

 

Головою новоствореного осередку стала Батура Катерина Володимирівна,  директор закладу дошкільної освіти ясла-садок №2 Олешківської міської ради.

 

Як  зазначила пані  Катерина:

«Наш місцевий осередок не дуже чисельний. Він, поки що, нараховує тринадцять членів, але дуже активних, мобільних та творчих педагогів.  Вважаємо, що вступ до Всеукраїнської громадської організації  «Асоціації працівників дошкільної освіти» дасть змогу спілкуватися з однодумцями, небайдужими, досвідченими та унікальними людьми дошкілля. 

Ми впевнені, що обмін досвідом  з колегами надихне нас на нові починання та змотивує до пошуку нових ідей. Наш осередок прагне якісних змін у своїй роботі — це крок уперед, шлях до розвитку дошкільної освіти в Олешківській громаді! А найголовніше, разом ми зробимо більше, зможемо захистити законні права працівників -«дошкільників» та доведемо, що наша праця заслуговує на повагу!»

 

Сподіваємося на плідну співпрацю із однодумцями, фахівцями, відкритими для професійного і особистого спілкування.