Вітаємо новостворений осередок Асоціації у м.Мирноград

03.10.2019

У вересні  2019 року  у місті Мирноград  Донецької області  було створено місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

 

rehetnyk-marina 

 

Головою новоствореного осередку стала Решетняк Марина Василівна, вихователь-методист закладу дошкільної освіти  № 7 «Посмішка» Мирноградської міської ради.

Місцевий осередок району Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» охоплює  19 педагогів різних категорій ЗДО.

Як  зазначила пані  Марина: «Осередок міста Мирноград — це різні педагогічні працівники-дошкільники закладу дошкільної освіти  № 7 «Посмішка» Мирноградської міської ради.

Про Ассоциацию ми дізналися з інтернет-ресурсів, слідкували за ії діяльністю, яка об’єднує фахівців у галузі дошкільної освіти.

Вирішили приєднатися до прогресивної педагогічної спільноти, щоб мати змогу обмінюватись досвідом з колегами з інших регіонів, отримувати допомогу з питань дошкільної освіти та соціального захисту працівників сфери дошкільної освіти».

 

Сподіваємося на плідну співпрацю із однодумцями, фахівцями, відкритими для професійного і особистого спілкування.