Використання субвенції держ.бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами у 2019 р.

04.03.2019

Уряд здійснив перерозподіл деяких видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки. Також затверджено Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами та внесено зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.

Це надасть можливість забезпечити проведення (надання) психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять (послуг) для дітей з особливими освітніми потребами дошкільного віку та учнів, які отримують інклюзивну освіту у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, а також забезпечити їх допоміжними засобами для навчання, що сприятиме підвищенню якості дошкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

 

Докладніше на УРЯДОВОМУ ПОРТАЛІ