Відкриття сенсорної кімнати в ДНЗ№1 міста Кам’янське

15.02.2017

14 лютого 2017 року в місті Кам’янське Дніпропетровської області  відбулося відкриття оновленої, сучасної, інтерактивної сенсорної кімнати в дошкільному навчальному закладі — центрі розвитку дитини №1 «Ясочка».

kamyanske-sensorna-kimnata2 kamyanske-sensorna-kimnata6
Завдяки спільним зусиллями міського голови Білоусова Андрія Леонідовича, народного депутата України Кривенко Віктора  Миколайовича та депутата міської ради  Олянюка Олександра Софроновича, реалізовано проект з придбання спеціального, інтерактивного обладнання та капітального ремонту сенсорної кімнати.

kamyanske-sensorna-kimnata7 kamyanske-sensorna-kimnata

Гостей зустрічали дітки з святковою програмою, а після всі разом відвідали сенсорну кімнату де поринули в світ казки, чарівності та спокою.

Сенсорна кімната — це потужний інструмент для розширення світогляду, сенсорного та  пізнавального розвитку. Середовище світлої сенсорної кімнати використовується як осередок для ігор і занять, включаючи різноманітні ігрові модулі  для взаємодії при денному світлі, сюди входять різні м’які модулі,  сенсорні стимулятори,  тактильні та  розвиваючі панно,  сучасний  інтерактивний стіл.

kamyanske-sensorna-kimnata4 kamyanske-sensorna-kimnata5

У темній сенсорній кімнаті створені умови, в яких дитина отримує позитивні емоції, відчуття комфорту і безпеки, занурення в атмосферу сенсорної кімнати  нагадує  про те, що окрім стресів існують ще і  маленькі радощі життя.

kamyanske-sensorna-kimnata1  kamyanske-sensorna-kimnata3

В дошкільному закладі є спеціалізовані групи в яких виховуються діти-інваліди та діти з особливими освітніми потребами, саме ця сенсорна кімната створює найсприятливі умови, щоб малюки комфортно себе почували та розвивались в соціальній та психологічній сфері.