Щира подяка освітянам Чернівців

14.11.2016

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти»

Голові Чернівецької міської ради

Каспруку О. П.

Шановний Олексію Павловичу!

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» висловлює Вам особисто, шановний Олексію Павловичу, колективу управління освіти Чернівецької міської ради, зокрема, Мартинюку Сергію Васильовичу, Вітковській Ніні Пилипівні, Гавриловій Любові Миколаївні, Марковській Діані Вікторівні, працівникам дошкільних навчальних закладів міста та профспілковій організації повагу і найщирішу подяку за сприяння в організації засідання Координаційної ради Асоціації, яке відбулося 20-21 жовтня 2016 року на базі міста Чернівці.

Дошкільні навчальні заклади міста вразили голів місцевих осередків Асоціації своїм наповненням та організацією роботи: естетичність оформлення приміщень та території, розвивальний простір для дітей, високий професіоналізм педагогів. А ще — доброта, щирі усмішки, небайдужість працівників у розв’язанні освітянських питань, злагоджена робота колективу кожного дошкільного закладу, управління освіти, методичної служби.

Колеги з різних куточків України залишили місто з найприємнішими враженнями.

«….Впевнена, що багатьом із нас випала нагода побачити максимум того, що місцевим, може, і не вдається побачити за все життя: історичні пам’ятники міста, сучасні новобудови, парки, колоритні старі дворики… На будівлі Чернівецької ратуші розміщено девіз міста, до якого приєдналися і ми: «Спільними зусиллями». Так, ці зусилля доклали ті, хто нас приймав у гостях, і ті, хто віднайшов можливість показати дивовижну атмосферу старого міста. Згадую слова англійського поета Семюела Кольріджа: «Досвід, подібний до ліхтаря на кормі корабля, освітлює лише той шлях, який ми пройшли». А ми пройшли його разом із колегами з усієї України»(Ірина Терещенко, м. Славутич).

«…Гостинність і доброзичливість господарів, неймовірна краса міста і віддана любов до нього мешканців залишили у всіх нас відчуття вдячності й захоплення. Про високий рівень зустрічі нашої делегації свідчить і той факт, що нас приймали у сесійній залі міської ратуші на чолі з міським головою Олексієм Каспруком. «Білу заздрість» викликали відчутні дієва підтримка і небайдужість до чернівецьких педагогів-«дошкільників» з боку влади: допомога у вирішенні фінансових та організаційних питань, розуміння, увага і повага у взаєминах…» (Інна Кондратець, м. Новоград-Волинський).

Низький уклін Вам усім. У Вас є чому повчитися!

З повагою голова правління                                                                Ніна Омельяненко

dyakuemo