Розширені збори місцевого осередку у Чернівеціькій області

23.11.2018

19-20 листопада відбулися розширені збори місцевого осередку у Чернівеціькій області 

chernivci-3 chernivci-1

 та авторський навчальний семінар для методистів органів управління освітою і директорів закладів дошкільної освіти з проблеми «Сучасні орієнтири організації діяльності закладів дошкільної освіти», участь у якому взяло 115 представників області.

chernivci-4 chernivci-2

Семінар провели Омельяненко Н.В., шеф-редактор управлінських видань MCFR: Освіта, голдова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» та Третяк В.О., головний редактор всеукраїнських журналів «Практика управління дошкільним закладом» і «Практика управління закладом освіти».

Захід організовано Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області спільно з місцевим осередком ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за сприяння Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації на базі професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці.

Учасники семінару поглибили власні знання та вміння з ведення документообігу, планування діяльності закладу дошкільної освіти, написання різних груп наказів; ознайомилися з алгоритмом переходу ЗДО до фінансової автономії; отримали відповіді на запитання  кадрового, організаційного та фінансового спрямування.