Робоча зустріч президента НАПН України

03.02.2020

21 січня 2020 р. відбулася робоча зустріч президента НАПН України Василя Кременя з народним депутатом Верховної Ради, Головою підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету з питань науки, освіти та інновацій Верховної Ради України Володимиром Вороновим.


У зустрічі взяли участь:


заступник керівника секретаріату Комітету з питань науки, освіти та інновацій ВР України Олена Козієвська;

академіки-секретарі відділень Академії Світлана Сисоєва, Олександр Ляшенко і Сергій Максименко,

працівники Інституту проблем виховання – заступник директора Руслан Малиношевський,

завідувач лабораторії дошкільної освіти і виховання Ольга Рейпольська,

завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка Тамара Піроженко,

директор закладу дошкільної освіти № 100 «Казка», м. Київ, Яна Дралюк.

 

napn-1 napn-2


Відбувся обмін думками щодо реформування системи дошкільної освіти в Україні. Було зазначено про участь науковців НАПН України у розробленні нового Закону України «Про дошкільну освіту» (або модернізації чинного), участь структурних підрозділів НАПН України (Інститут проблем виховання та Інститут психології ім. Г.С. Костюка) у робочій групі щодо внесення пропозицій та змін до Закону України «Про дошкільну освіту».


Обговорено також було участь НАПН України у Парламентських слуханнях 12 лютого 2020 року, а також підготовці і проведенні Форуму з дошкільної освіти. Було наголошено на участі представників Комітету у методологічному семінарі НАПН України 9 квітня 2020 року «Дошкільна освіта у контексті ідей Нової української школи».