Онлан-зустріч з питань організації харчування

24.11.2021

17 листопада у форматі ZOOM-конференції, за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти»,  відбулася зустріч працівників закладів дошкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади з Ніною Омельяненко та колегами з міста Вінниці:  завідувачем КЗ «ДНЗ №30 ВМР» Оленою Черешнюк та медичною сестрою Ольгою  Серебренніковою з питань організації харчування в закладі дошкільної освіти. У зустрічі взяли участь: начальник відділу дошкільної освіти БМТГ Олена Чуб, консультанти КУ БМР «ЦПРПП» Оксана Романюк, Світлана Падалка, завідувачі та директори  закладів дошкільної освіти Білоцерківської  міської територіальної громади. 

 

bila-cerkva-zustrich-xarchuvannya 

 

Голова правління ВГО «АПДО» Ніна Омельяненко акцентувала увагу на основних аспектах організації харчування в закладах дошкільної освіти, нових нормах та порядку організації харчування відповідно до постанови КМУ «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та Наказу МОЗ України від 05.11.2021 № 2441 «Про затвердження рекомендованого Примірного чотиритижневого сезонного меню рекомендованого для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6(7) років в закладах освіти та інших організованих дитячих колективах на осінній період» .

Колеги з міста Вінниці, завідувач Олена Черешнюк та медична сестра старша Ольга  Серебреннікова, які були членами робочої групи з розробки нового меню, поділилися досвідом роботи щодо складання та впровадження чотиритижневого сезонного меню. Учасники зустрічі мали змогу задати запитання та отримати на них відповіді, дізнатись про особливості організації харчування за новими стандартами.

 

organizacii_xarchuvannya_u_zdo_bmtg__-_osobliva_uvaga

 

Щиро дякуємо голові правління ВГО «АПДО» Ніні Омельяненко та колегам з міста Вінниці високий професіоналізм та  відверту і щиру розмову.