НАРАДА ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДИК З ОЦІНКИ РОЗВИТКУ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

08.05.2019

25 квітня 2019 року, відбулася робоча зустріч першого заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея із Жозе Граде, — співвласником компанії Gunti Psyhometrics, яка володіє правами на розповсюдження у Європейському регіоні передових світових методик глибокої психолого-педагогічної оцінки дітей.

Під час зустрічі Жозе Граде подякував команді Міністерства освіти і науки за далекоглядність та сучасні підходи до психолого-педагогічної оцінки дітей. Адже цьогоріч український партнер Gunti Psyhometrics надав для 500 інклюзивно-ресурсних центрів комплекти сучасних методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами, — це найбільший державний проект на пострадянському просторі.

За словами Жозе Граде, реалізація такого проекту дозволить протестувати новітні методики, навчить виявити індивідуальні потреби дитини на ранній стадії, особливості її психофізичного розвитку, прискорить створення індивідуальної програми розвитку тощо.

Перший заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей під час зустрічі повідомив, що українським освітянам важливо мати в арсеналі сучасні інструменти глибокої психолого-педагогічної оцінки дітей. Торік держава закупила для інклюзивно-ресурсних центрів 500 комплектів сучасних методик для проведення комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами. До кожного комплекту входить 5 передових методик глибокої психолого-педагогічної оцінки дітей, використання яких потребує фахових знань.

 

Докладніше на сайті МОН України