Лілія Гриневич: головним критерієм присудження Державної премії України в галузі освіти має стати практична цінність роботи для впровадження освітніх реформ

03.11.2016

Міністерство освіти і науки України оголосило прийом документів та матеріалів кандидатів (колективів) на здобуття Державної премії України в галузі освіти на 2017 рік за номінаціями дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти (Лист МОН №1/9-576 від 01.11.2016 р.).

Головним критерієм присудження Державної премії України в галузі освіти має бути практична цінність роботи кандидатів (колективів) для впровадженя реформи освіти на національноному рівні. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні Комітету з Державної премії України в галузі освіти (далі – Комітет), що відбулося минулого тижня в МОН.

“Ця Премія – дуже важлива. Я переконана, що будь-яка мотивація за досягнення у сфері педагогічної науки, особливо за ті, що допоможуть нам здійснювати реформування освіти, повинна заохочуватися та підтримуватися державою”, — зазначила Лілія Гриневич.

Докладніше на сайті МОН України