Посібники, видані науковцями лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім.Г.С. остюка НАПН України

01.11.2019

Пропонуємо  до Вашої уваги посібники, видані науковцями лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

 

Матеріали посібника «Прийняття дитиною цінностей» (Піроженко Т.О., Карабаєва І.І., Ладивір С.О., Соловйова Л.І., Токарєва Л.Д., Федорчук О.І., Хартман О.Ю.) присвячені аналізу проблеми співвідношення зовнішніх соціально-педагогічних та внутрішніх психологічних факторів впливу на процес прийняття дитиною старшого дошкільного віку соціально значущих цінностей. Представлено психологічні особливості, шляхи та форми підтримки важливих надбань ціннісної сфери дітей 6-7 років на етапі кардинальної зміни соціальної ситуації розвитку малюка (дошкільна-початкова освіта).

Посібник адресований викладачам вищих навчальних закладів, аспірантам, студентам, працівникам у галузі практичної психології, педагогам, батькам вихованців для координації зусиль дорослих щодо створення умов збереження цілісності особистості.

 

knigi-kostyuka-2

 

Навчальний посібник «Компас» (Піроженко Т.О., Ладивір С.О., Соловйова Л.І., Карабаєва І.І., Хартман О.Ю.) для дитини старшого дошкільного віку (шостий і сьомий роки життя), присвячений комплексному здійсненню завдань особистісного розвитку дитини дошкільного віку, спрямований на інтеграцію змісту дошкільної освіти, збагачення цілеспрямованої роботи дорослих щодо формування ціннісних орієнтацій дитини дошкільного віку.

Упровадження навчального посібника «Компас» для дитини старшого дошкільного віку допоможе батькам, педагогам, психологам у роботі з розвитку мислення дитини, пам’яті, емоцій, комунікації та її вміння регулювати власну поведінку на основі становлення регулюючої функції ціннісних орієнтацій. Пропоновані матеріали для роботи з дитиною старшого дошкільного віку відповідають вимогам Базового компонента дошкільної освіти та чинним програмам розвитку, виховання і навчання дітей старшого дошкільного віку, що затверджені Міністерством освіти і науки України. Впровадження навчального посібника «Компас» передбачає можливість його застосування у практиці дошкільної освіти через різні форми її надання (дошкільні навчальні заклади різних типів і форм власності, групи і центри підготовки до школи при загально­освітніх та позашкільних навчальних закладах, соціально­педагогічний патронат, родинне виховання та інші).

Для дошкільників, батьків, фахівців у галузі дошкільної освіти, науковців в галузі вікової та педагогічної психології, практичних психологів, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів.

 

knigi-kostyuka-1 

 

Посібники можна придбати в лабораторії  за ціною видавництва:

«Прийняття дитиною цінностей»– 135 грн.

 «Компас»– 85 грн.

 

З питань придбання посібників пишіть на адресу лабораторії: labpsydosh@gmail.com,

 або дзвоніть за тел. +38 068 811 80 53

                   Viber     +38 050 209 30 42,

контактна особа Людмила Соловйова