Форум «Україна на шляху децентралізації освіти»

22.11.2016

Днями у Києві на НСК «Олімпійський» відбулася конференція «Україна на шляху децентралізації освіти».

Метою конференції став розгляд перебігу та перспектив реформи децентралізації в системі загальної середньої освіти (висвітлення здобутків, ідентифікація основних перепон, окреслення подальших кроків).

У відкритті конференції взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, народні депутати, міжнародні експерти, ЗМІ.  Представники органів влади підчас вітальних слів запевнили, що весь початок шляху децентралізації у освіті буде уважно відслідковуватися і підтримуватися владою.

forum-ck-profspilki1

Загалом захід зібрав учителів, директорів шкіл, представників обласних департаментів освіти, представників громад з усієї України, усього – понад 300 осіб. Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі заходу взяли представники з Одеси, Львова, Тернополя, заступник Голови Профспілки Любов Гарбаренко, завідувач юридичного відділу Сергій Курилкін.

Під час роботи конференції було розглянуто перебіг реформи децентралізації в системі загальної середньої освіти та відкрито діалог між усіма учасниками реформи.

forum-ck-profspilki3

Завантажити методичні матеріали конференції за посиланням, переглянути онлайн

Докладніше на сайті ЦК Профспілки працівників освіти і науки України