Фандрейзинг у навчальному закладі: організація від А до Я

02.03.2017

У ваших мріях організувати у навчальному закладі курси іноземних мов, забезпечити групи новітнім обладнанням, створити екологічний дитячий майданчик або ж подарувати дітям електронні книги? Якщо єдиною завадою цьому — брак фінансування, спробуйте залучити ґранти для реалізації задуманого.

Розгляньмо феномен фандрейзингу як інструменту залучення донорської допомоги для навчального закладу, а також визначмо максимально ефективний алгоритм дій для підготовки та реалізації програми чи проекту.

granti-konkurs

Візуалізуємо ідею

Якщо «проект» існує лише у вашій голові — це лише ідея. А щоб вона стала повноцінним проектом, необхідно її перенести на папір. При цьому варто опрацьовувати навіть найменші і найпростіші кроки.

Розпочніть з дерева цілей.

Передусім визначте основну мету проекту — ціль першого рівня. Потім, скориставшись методом декомпозиції, виокремте дві-три підцілі другого рівня.

Кількість рівнів прямо пропорційна масштабу вашого проекту чи програми. На найнижчому рівні обов’язково занотуйте всі завдання, які необхідно виконати задля досягнення цілі.

Опрацювавши дерево цілей, переходьте до заповнення візитної картки проекту: у деталізованій таблиці запишіть відповіді на питання потенційного донора.

Картка має бути і максимально лаконічною, і містити вичерпні відповіді.

 

Докладніше на ПОРТАЛІ ПЕДРАДА