ДОСТУПНА ТА ЯКІСНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА, ЯК СТАРТОВИЙ МАЙДАНЧИК НУШ

28.12.2021

Під час онлайн-брифінгу щодо підсумків освітньої та наукової діяльності  Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет презентував основні досягнення сфери дошкілля.

«Одне з наших ключових завдань – забезпечення доступної та якісної дошкільної освіти, яка є стартовою платформою для особистісного розвитку дитини та підготовки її до навчання в Новій українській школі. Саме тому МОН спільно з науковцями та педагогами розроблено і затверджено нову редакцію Базового компонента дошкільної освіти, який є державним стандартом дошкільної освіти та заснований на компетентнісному підході до освіти, а також розроблено нову редакцію Закону “Про дошкільну освіту”», – зазначив Сергій Шкарлет.

Він зауважив, що важливим завданням для МОН залишається скорочення черги в садочок. Так, протягом 2021 року створено 11 431 додаткове місце у садочках (станом на 16 грудня). Загалом за 2 роки створено майже 25 тис. додаткових місць у садочках. Також збудовано та реконструйовано 115 ЗДО, відкрито 236 приватних закладів дошкільної освіти.

Докладніше