Державна служба якості освіти України та Асоціація підписали Меморандум про співпрацю

22.08.2018

20 липня 2018 року Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак та голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко підписали Меморандум про співпрацю.

dins-asociac

Документ передбачає налагодження співпраці з метою взаємодії та сприяння діяльності між Службою та Громадською організацією, для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в соціальних змінах шляхом підвищення рівня обізнаності громадян у сфері забезпечення якості освіти, об’єднання професійних знань, досвіду фахівців, а також інформації та комунікацій.

В рамках співпраці сторонами планується проводити зустрічі, семінари, заходи з питань забезпечення якості освіти, висвітлювати інформаційні матеріали, спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення щодо реалізації освітньої реформи.

Сторони домовилися підтримувати ділові контакти та вживати усіх необхідних заходів для забезпечення ефективності взаємовигідного співробітництва, залучення до нього відповідних фахівців, а також сприяти розвитку інших форм взаємодії для досягнення зазначених цілей.

 

За матеріалами сайту 

ДЕРЖАВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ