2017 — Продовження співпраці з LEGO Foundation

03.01.2018

Друге півріччя 2017 року

 

11-18 липня — участь членів Асоціації у VIІІ Міжнародному фестивалі освітніх технологій «Перспектива» (м. Скадовськ). Голова правління Ніна Омельяненко провела інтерактивний семінар «Планування діяльності дошкільного навчального закладу».

За рахунок коштів Асоціації сплачено проживання, харчування, оргвнески членам Асоціації.

 

Протягом липня — за результатами громадського обговорення проекту Положення про психологічну службу системи освіти правлінням Асоціації узагальнено пропозиції, що надійшли від членів Асоціації, та надіслано в МОН.

 

22 серпня — голова правління Ніна Омельяненко взяла участь у серпневій конференції освітян м. Києва.

 

23 серпня — голова правління Ніна Омельяненко взяла участь у серпневій конференції освітян Київської області (м. Бровари).

 

29 серпня — голова правління Ніна Омельяненко провела вебінар «Складаємо накази правильно».

 

Протягом серпня — організаційні заходи щодо святкування Дня дошкілля.

 

14 вересня — правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» направило лист Кабінету Міністрів України № 100 від 14.09.2017 щодо деяких питань діяльності  дошкільних навчальних закладів (заробітна плата, тривалість відпустки, тарифні розряди, підтримка осіб з особливими потребами). Основна теза: «Під час розгляду питання підвищення заробітної плати не оминути увагою педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів».

 

20 вересня — участь голови правління Ніни Омельяненко у розширених зборах членів Асоціації місцевого осередку у Дніпропетровській області, проведення майстер-класу з питань використання онлайн ресурсів в управлінській діяльності. Участь у заходах з нагоди святкування обласного Дня дошкілля (м. Дніпро) та міського Дня дошкілля (м. Кам’янське).

22 вересня — участь членів Асоціації у святкуванні Дні дошкілля.

 

26 вересня — участь голови правління Ніни Омельяненко у роботі експериментальної комісії в Інституті модернізації змісту освіти.

 

28 вересня — голові правління Ніні Омельяненко вручено Подяку Міністерства освіти і науки України за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у розроблення проекту Закону України «Про освіту».

 

У вересні  — у місті Полтава було створено місцевий осередок Асоціації (голова: Крупник Надія Володимирівна,  завідувач Полтавського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №40 «Ромашка»).

 

У вересні  — у Вознесенівському районі міста Запоріжжя створено місцевий осередок Асоціації (голова: Дорошенко Зеля Павлівна, завідувач ДНЗ № 45  м.Запоріжжя).

 

Протягом вересня — підготовка до святкування Дня дошкілля (участь у засіданнях робочої групи, замовлення банера тощо).

 

12 жовтня — участь голови правління Ніни Омельяненко у розширеному засіданнї колегії та консультативно-дорадчих органів ДІНЗ.

 

13 жовтня — проведено засідання профільної групи практичних психологів — членів Асоціації на тему «Графологія на сторожі спокою» (ДНЗ №100 «Казка» м. Києва, завідувач Яна Дралюк).

 

17 жовтня — участь голови правління Ніни Омельяненко у розширених зборах місцевого осередку Асоціації у м. Славутичі.

 

У жовтні — у Дунаєвецькому районі Хмельницької області створено місцевий осередок Асоціації (голова: Калинюк Лілія Леонідівна, методист сервісного центру Маківської об’єднаної територіальної  громади).

 

26 — 27 жовтня — відбулося чергове засідання Координаційної ради  ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в місті Умань, яке зібрало 56 педагогів-дошкільників з 20 областей України.

 

14 листопада — участь голови правління Ніни Омельяненко у науково-практичному семінарі для директорів та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста Бровари на тему: «Використання літературних творів В.О.Сухомлинського в роботі з батьками» (заклад дошкільної освіти «Ялинка» імені В.О.Сухомлинського, Всеукраїнський центр із розповсюдження та впровадження ідей В.О.Сухомлинського) та розширених зборах місцевого осередку у м. Бровари. Обговорено питання внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» та інших нормативних актів.

 

16 листопада — участь голови правління Ніни Омельяненко у нараді, організованої МОН, з спеціалістами з питань дошкільної освіти обласних управлінь освіти.

 

16 листопада — участь голови правління Ніни Омельяненко у засіданні робочої групи з питань внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту».

 

30 листопада — участь голови правління Ніни Омельяненко у засіданні робочої групи з питань внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту».

 

У листопаді — у місті Буча Київської області створено місцевий осередок Асоціації (голова: Гура Оксана  Миколаївна, вихователь-методист закладу дошкільної освіти №5 «Капітошка» м.Буча).

 

У листопаді — правління Асоціації оформляло документи на розмитненні товару ЛЕГО, брало участь у розмитненні. Заклади дошкільної освіти відповідно до списку, затвердженого наказом МОН, отримали конструктори.

 

01 грудня — голова правління Ніна Омельяненко провела семінар для членів місцевого осередку Асоціації м. Києва з питань внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту» та ведення діловодства у закладі дошкільної освіти.

 

03 грудня — направлено лист обласним та Київській міській державній адміністрації від 03.12.2017 № 152 щодо оплати праці працівників  закладів дошкільної освіти.

 

07 грудня — участь Ніни Омельяненко у засіданні робочої групи з питань внесення змін до Закону України «Про дошкільну освіту».

 

12 грудня — участь голови правління Ніни Омельяненко у розширених зборах місцевого осередку у Сумській області (голова: Кристина Шевич). Проведено інтерактивний семінар з питань діловодства та роз’яснено нові законодавчі норми.

 

13 грудня — участь голови правління Ніни Омельяненко у розширених зборах місцевого осередку у Недригайлівському районі Сумської області (голова: Надія Ковальова). Проведено інтерактивний семінар з питань діловодства та нових законодавчих норм.

 

15 грудня – участь членів Асоціації (дві особи з м. Херсона) у роботі фокус групу з інклюзивної освіти (визначення проблемних зон, які потребують певних рішень на рівні освітніх політик).